Bağlıca Tesisat

7/24 Hizmet

+90 537 527 06 64

Kurumsal

Bağlıca Tesisat

Kuruluş

Bağlıca Tesisat 2003 Yılında Adem KAYHAN Tarafından Kurulmuştur. Bağlıca Tesisat Su tesisatı (villa ve sitelerin), Kombi ve petek montajı, Kazan -boyler montajı, Doğalgaz kolon tesisatı, Doğalgaz proje çizimi( Başkentgaz dan yetkili firma), Yerden ısıtma yapımı(Rehau -Fraenkische -vesbo), Pis su kanal tıkanıklığı açma, Kombi bakım ve petek temizliği, Su kaçak tespiti ( Alman marka cihazlarla), Su kaçak tespiti akustik dinleme cihazı ile bakımı Gibi Hizmetleri Yapmaktadır.

VİZYONUMUZ

Çağa ayak uyduran gelişim, Değişim ve müşteri memnuniyeti ile titiz çalışmalarımızı tavsiye edilen firma olarak üst düzeyde tutmaktır.& Vizyonumuzun en önemli temel ilkesi Acil Destektir. Mesleğimizin hizmetlerini müşterilerimize resmi tatil ya da çalışma saatleri dışında da esnek mesai saati ile problemleri çözmek acil destek prensibimizdir..

MİSYONUMUZ

Hizmet ve iş evrelerinde etkinlik, devamlılık, verimlilik ve Memnuniyet sağlamak; Müşterilere, Kurumsal akademik ve İdari birimler ile projeli çalışmalarda, hızlı ve güncel Teknik Hizmet sunmak; Bağlıca Tesisat Misyonunu destekleyen düzeyde hizmetlerimizle ethik düzeyde öncü ve örnek Statümüzü korumak.

Bağlıca Tesisat Kurucusu

Adem KAYHAN

Adem Kayhan 2000 Yılında Tesisat Mekanik, Doğalgaz Tesisatı Kombi Vef Sistemleri,Spring Hatlarında Çalışmaya Başladım. Kayhanlar Doğalgazın Taahhüt Kısmında 2011 Yılına Kadar Bir Çok Projeleri Bitirmenin Mutluluğunu Yaşadım. 2011 Yılında Kayhanlar Grup İnşaatın inşaat sektöründe yerimizi almaya başladım Bağlıca Yaşamkent Çayyolun’da  bir çok firmanın mekanik tesisatlarını ve vrf sistemlerini bir çok projelerin bitirmenin mutluluğunu yaşadım. 9 yıl şehir içi  şehir dışı projelerde kayhanlar grup olarak söz ettirmeyi başardık

2020 yılına   kadar edindiğim tecrübeler doğrultusunda kendi firmamı kurmaya karar verdim. sizlere de uzman olduğumuz iş gruplarında çalışmaktan mutluluk duyarım

Adem KAYHAN
e7cab0c3-303c-4076-802c-7d2fef7343f5
Scroll to Top
Hemen Ara